Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

B.deme D.ma S.mi, M.amo! (BDSM)

16. 12. 2014 13:30:13
Svázat - vlasy do culíku, napráskat - souseda za krádež barevných kovů, přikázat - dětem uklidit a umýt nádobí. V Anglii protesty, mini-recenze na nejšedější ze všech šedých knih a pár tipů, jak si řádně okořenit vánoční svátky.


Dlouho mě přemlouvali. Dlouho jsem odolával. Nedalo mi to spát a nyní mé já konečně podlehlo. Už mám za sebou článek o pánských vibrátorech, společně jsme vytvářeli erotické pomůcky ze zeleniny, byli jsme na nákupu kondomů a po velkých zážitcích s babskými časopisy v ruce přichází článek o tématu, které již není tabu.

Už se před ním nezavírají oči, dětem se nezacpávají uši a návštěvnost erotických portálů s touto tématikou rapidně vzrostla. Stačilo jediné - odvážná paní E. L. James napsala svou šedou knihu a spustila tím neskutečnou vlnu reakcí. Vytvořila žhavý fenomén poslední doby. Ta kniha je pro obor BDSM tak strašně "důležitá", že se jí budu zabývat jako první.

Padesát odstínů šedi

Koupit, či nekoupit? Já říkám rozhodně ne! Nekupujte si trilogii Padesát odstínů šedi - jsou to vyhozené peníze. Je to jen nafouknutá bublina. Hodlám Vám s dovolením nastínit, o čem tenhle best-celer vlastně je. Bude to popis vskutku barevný!

Kniha pojednává o typicky ŠEDÉ myši, studentce, která trpí nedostatkem sebedůvěry a je pěkně trapná. Tato studentka dostane za úkol od své nemocné spolužačky a nejlepší kamarádky místo ní udělat rozhovor s jedním chlapem - a teď pozor! Jmenuje se Grey (tedy ŠEDÝ) a vlastní společnost Grey Industry Co. (tedy volně v překladu ŠEDÝ průmysl). Dle popisu má p. Grey ŠEDÉ oči a chodí v ŠEDÉM obleku. Holka s ním dělá rozhovor a je celá v rozpacích z toho, jak je krásnýúžasnýnejlepšínejúžasnější a jak ona je nejnemotornějšíošklivátuctovápročtovůbecčtu!!!

Padesát odstínů šedi, jak název napovídá. Krásné! Ani jsem nemusel pokračovat ve čtení. Přiznám se, že to opravdu nezvládnu dočíst. Tenhle naivní až holčičí styl psaní tolik podobný červené knihovně vážně moc pro muže není.

Každému hned musí být jasné, jak to bude pokračovat a jak to skončí. Všichni víme, o čem ta kniha je. Prostě si spolu začnou a ona zažije nepoznané. Bude svázána, bude zbita, bude jí nadáváno a bude se jí to strašně líbit. Husté. To chceš. Sen každé ženy.

Spousta žen si šedou knihu všech šedých knih naprosto zamilovala. Kniha naprosto rozdrtila veškeré žebříčky prodejností a tím získala celerový status vedle Harryho a svaté Bilbole (když už do kin teda přišel poslední díl Hobita). Byl to výborný podnikatelský záměr. Tři drahé knížky o celkovém počtu kolem 1800 stránek a na Valentýna poslat do kina film, ať se dobře prodávají erotické hračky i samotné knihy. Příjem zaručen. Stačilo jen napsat to, o čem již dávno pojednává desetitisíce filmů na poli lechtivých internetových stránek a dát tomu nálepku "po čem ženy skutečně touží". Takhle se dneska vydělávají prachy!

Protesty v Anglii

Podle nového zákona je u nich v zemi zakázáno zobrazovat na lechtivých DVD některé sexuální praktiky pro BDSM nezbytné. Třeba "naxichtmisedni" neboli "facesitting". Angličani se bojí, že by touto sexuální praktikou došlo k velkému nárustu úmrtí na následky udušení. Manželky by tím měly možnost se beztrestně zbavovat nepohodlných manželů - výpověď u soudu: "Ctihodnosti, my jsme spolu prováděli pouze facesitting a já to špatně odhadla, jsem v tom naprosto nevinně!"

Tento krok vyvolal v Londýně protestní akci, na které si dobrovolníci mohli vyzkoušet, jaké to je, když Vám JEZ,MAJLEJDY sedne na obličej a trošku Vás přiškrtí. Ti, kteří měli štěstí, mohli vidět i obnažené části těla, třeba prsa jedné velice rozdováděné exhibicionistky-blondýnky, která to určitě neměla, jak je uherský rok dlouhý. Užívala si tisíců cvaknutí všudypřítomných fotoaparátů a rozdávala úsměvy, zatímco nechala poskakovat svoje dudy na všechny strany. Snaha se zviditelnit? Level 200! Záběry z akce můžete shlédnout zde. Více informací k tomuto tématu dokonce vyšlo i v článku zde na iDnes.

Zpátky do postele

Šedá kniha byla darována nevrlé sousedce, aby zavřela na chvíli klapačku a byl od ní klid. Chtělo by to nějaké seriózní informace, co říkáte. Pokud vážně hledáte něco nového a myslíte si, že by to váš protějšek zaujalo, čtěte dále.

První varianta je naprosto jednoduchá. Všichni říkají (a je to praxí osvědčený postup), že ve vztahu musí fungovat komunikace na té nejvyšší úrovni. Pořádně to odshora dolů proberte a buďte upřímní, jak jen to jde. Poté můžete vyzkoušet "soft" zpestření - zkuste ji při sexu pořádně plácnout, zatahat za vlasy, zavázat oči a nebo jenom lehce svázat. Nebo to nechte udělat vaší partnerku. Uvidíte, jestli to bude mít úspěch nebo ne.

Pokud to úspěch mít bude (a to je snad úplně jasné, že ano!), doporučuji důkladnou informační přípravu, než půjdete ještě dále. Opravdu budete doma sami. Ušetřím Vám čas se složitým prokousáváním se hromadou reklam, sprostých videí a nedůležitých informací. Všechny důležité pojmy, informace a inspiraci najdete přehledně a velice dobře popsané zde - BDSM inspirace do postele. Jediná internetová stránka a ušetřili jste si čtení tuctového a nezáživného šedého románu.

Oblíbená dámská záležitost na deset? Nakupování!

Víte, kde se nachází bod G? Na konci slova "shopping"!

Udělal jsem si menší průzkum trhu a našel jsem takové množství erotických pomůcek k BDSM určených, až mi z toho bylo špatně - a mé zjištění bylo naprosto šokující, jelikož každou z těchto věcí bych použil na něco ÚPLNĚ jiného, než bylo původně zamýšleno. Třeba tahle luxusní plácačka na mouchy. Opravdu stylová. Až se vrátí ta megera z druhého patra, protože předala šedou knihu druhé megeře z patra čtvrtého, nasaďte jí tohle jako roubík a budete mít opět klid.

Chyťte si vlastního zloděje! Myslím, že tyhle pouta mu půjdou daleko lépe k lyžařské kukle než pouta policejní. Když už do vězení, tak jednoznačně stylově! Jen tak mimochodem - to musí být sranda, když se někde zatoulají v milostné bouři klíče, haha!

Tahle, tohle a tyhle. Musím zapracovat na své slovní zásobě a pravopisu. Alespoň mám vybrané novoroční předsevzetí!

To je vše, dámy a pánové. Čekali jste něco víc? Příště se polepším. Doufám, že se mi povedlo všechny čtenáře tam venku zasypat množstvím nových informací. Možná jsem trošku usnadnil výběr vánočního dárku. Tak co - okořeníte postelové hrátky, až budete sami doma?

Hezký zbytek dne!

P.S.: Při psaní tohoto článku nepřišla žádná sousedka k újmě na zdraví! ;-)

Autor: Jakub Kunčický | úterý 16.12.2014 13:30 | karma článku: 11.51 | přečteno: 699x

Další články blogera

Jakub Kunčický

Setkání

Výhled na celé město mu zakrýval nízký živý plot. Světla ubývalo a on se ze všech sil snažil dočíst poslední odstavec. Nebyl to ledajaký příběh, nýbrž životní příběh úspěšnějšího muže, než byl on sám - a slunce skoro zapadlo.

17.10.2017 v 22:35 | Karma článku: 5.35 | Přečteno: 127 | Diskuse

Jakub Kunčický

Konec roku

Jeden z nejtěžších a nejnabitějších roků v mém životě, který si zaslouží zvěčnit formou velkého shrnutí na mém osobním blogu.

31.12.2016 v 16:16 | Karma článku: 12.05 | Přečteno: 275 | Diskuse

Jakub Kunčický

Neskákejte pod vlaky!

Já vím, že ten život stojí za zlámanou berlu, ale nechat se nakrájet do nádražního guláše opravdu není příliš důstojný způsob jak opustit tento svět. Lidi, sakra, neskákejte pod vlaky!

22.11.2016 v 17:15 | Karma článku: 17.53 | Přečteno: 463 | Diskuse

Jakub Kunčický

Názorová osamělost

Ztrácím iluze. Ideály jako rodina, věrnost, upřímnost, cílevědomost a tvrdá práce na sobě samém dostávají jednu ránu za druhou. Co můžu udělat pro to, aby se lidé k tak důležitým věcem vrátili a přestali se k nim obracet zády?

6.11.2016 v 10:45 | Karma článku: 15.81 | Přečteno: 373 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Petr Bajnar

Malá předvolební úvaha

Komu dát hlas v blížících se volbách? Tuto otázku si jistě klade v těchto hodinách a dnech řada občanů ČR.

18.10.2017 v 18:07 | Karma článku: 6.61 | Přečteno: 275 | Diskuse

Tomáš Gayer

Pravá, levá - která je ta pravá?

Téma tohoto dnešního blogu: Pravá nebo levá? Politické strany v tom mají "naprosté" jasno. Ale jak je to v životě ve skutečnosti?

18.10.2017 v 15:44 | Karma článku: 14.54 | Přečteno: 264 | Diskuse

Václav Vít

Kacířské zamyšlení.

Existují věci, které obtížně snášejí legraci. Možná by stálo za to, je v tomto směru drobet otužit a sejmout z nich tíživá tabu.

18.10.2017 v 15:20 | Karma článku: 5.44 | Přečteno: 288 | Diskuse

Ota Luňák

Tajný náčelník

Průvodce psychedelickou terapií. Aby psyechedelika nesloužila k pouhému „zbystřování důvtipu“, je nutné mít hluboký vnitřní zájem a motivaci k transformaci sama sebe.

18.10.2017 v 13:53 | Karma článku: 4.19 | Přečteno: 195 |

Zuzana Hubenakova

Blues o tlustých pažích

Nač chodit kolem horké kaše, je potřeba se postavit čelem k jistému opomíjenému tématu. Tímto společensky přehlíženým předmětem diskuzí jsou... tramtadadáááá: tlusté ruce.

18.10.2017 v 13:34 | Karma článku: 28.46 | Přečteno: 1495 | Diskuse
Počet článků 76 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1048
Jsem obyčejný kluk, který by bez své elektrické kytary (drahá Eleanor), fotoaparátu, klávesnice a skleničky dobře vychlazeného Amundsena nedal ani ránu. Miluju kritiku všeho, co dělám, proto doufám, že se mi dostane hodně kritiky i ohledně mých článků.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.